top of page
פרופיל_edited_edited.jpg

קצת עליי

כאחת שלמדה ועסקה באמנות שנים רבות , אני תמיד מחפשת את הנגיעה האמנותית בכל חלל. מאמינה ששילוב ואיזון נכון בין חומרים, צבעים ואור מעצימים את השמחה ותחושת הנינוחות וכך הופך החלל לבית שאוהבים לחזור אליו, בית שחוויה לשהות בו.

אני בוחנת את דירת הלקוח, רצונותיו, ציפיותיו ופועלת לפיהם.

אצלי תקבלו ליווי אישי משלב התכנון ועד סיום ביצוע העבודה. בנוסף, תוכלו למצוא אצלי פתרונות יצירתיים.

אני מאמינה שזמנכם וכספכם יקרים ושאין לכם, זמן ואנרגיות הנדרשות לפרויקט מורכב ויחד עם זאת חשוב לכם לעמוד בתקציב שלכם ולקבל את הדירה שעליה אתם חולמים. לשם כך, נשב יחד כדי להבין בדיוק מה הם רצונותיכם, כדי לתכנן בית שיתאים במיוחד לצרכיכם וטעמכם האישי. התכנון ייעשה בהתאמה לתקציב שלכם וילווה ברעיונות לחסכון בהוצאות. אלווה אתכם החל משלבי התכנון וניהול הפרוייקט בשלבי הביצוע ועד לרכישת/ הזמנת מוצרים, ורהיטים.

it's all about the experience

הדמיה מבט לסלון.jpg

חיסכון כספי ושקט נפשי

 

בכדי שתוכלו לעבור את תהליך השיפוץ בהנאה ובקלות, תוך כדי הבנה מלאה של התכנון וללא תחושת אי וודאות. אנו מציעים תהליך תכנון ייחודי אשר מעניק לכם הבנה, עוזר בקבלת החלטות, חוסך זמן וכסף ומעניק שקט נפשי.
כל תכנון נעשה בתלת מימד, הלקוח מבין ושותף לתהליך. התכנון התלת מימדי חוסך זמן אדיר מאחר שעוזר בקבלת החלטות וממחיש את התוצאה הסופית, כולל חומרים. מה שחוסך אח"כ הרבה מאוד ריצות לחנויות וספקים.
Image by Alexandra Gorn

The Art of DESIGN

IMG_1249.JPG
Image by James Healy

כיוון שלמדתי ועסקתי שנים רבות באמנות, יש לכך בהחלט השפעה על תהליך עבודתי בעיצוב החלל לו אני נדרשת. במהלך התכנון אני מייחסת חשיבות רבה למיקום כניסת האור, לבחירת הצבעים, פרופורציות נכונות, שילוב טקסטורות וכו'. אני מתייחסת לכל פרוייקט כמו לעבודת אמנות, שמבחינתי אינה מושלמת עד למשיכת המכחול האחרונה. לעיתים, להשלמת הפרוייקט נדרש ציור מתאים במקרה כזה אני מתגייסת בעצמי לצייר תמונה שמשתלבת בחלל המתוכנן, כנ"ל לגבי ציורי קיר המותאמים לקונספט או אפילו פריטים ייחודיים שאני בונה בעצמי.

 

עיצוב לובי בניין מגורים

עיצוב בנגיעה אומנותית

חידוש ועיצוב עסקים

תהליך תכנון חלל עבור עסק מתחיל בבחירת הקונספט עליו יתבסס העסק. לשם כך אני מקיימת שיחה עם בעלי המקום לצורך הבנת הרעיון המוביל של העסק. זאת, כדי לתכנן את החלל בצורה פרקטית, נוחה ומתאימה לקונספט שנבחר לעסק, תוך כדי התייחסות והבנת הצרכים המיוחדים של המקום ויצירת חלל וסביבה מזמינה. 

עיצוב פרוייקטים מסוג זה מחייב אותי לתכנון פרקטי של החלל והתאמתו לצרכי דיירי הבית. לשם כך, אני יושבת תחילה עם נציגי הבית לצורך איתור והבנת צרכי הדיירים, תיאום ציפיות והתאמה לתקציב הנתון.   

לקוחות ממליצים

תמונה סיוון להמלצות אתר_edited.jpg

סיוון גיאת

יהודית הפכה לנו חלום למציאות! מעצבת תוך כדי תשומת לב לפרקטיות ולנוחות, מקצועית שאין כמותה!

228300_8726461818_5688_n_edited.jpg

אמיר יחיא

המון סבלנות, תשומת לב ויכולת לראות דברים מעבר לדמיון, יצירתית, נחושה ולא מוותרת עד לשביעות רצון מוחלטת של הלקוח, תודה על התוצאה המדהימה!

16926_4755157440990_1906276706_n.jpg

נוי מור

יצירתית, מוכשרת, מקצועית, קשובה לרצון הלקוח ודואגת לפרטים הכי קטנים בתהליך. הפכה את כל תהליך עיצוב הבית לנעים, כל לקוח שיבחר בך - יזכה!

צור קשר

ניצור עמך קשר בהקדם!

bottom of page